Nákupní košík

Volejte: +420 606 135 346

Produkty cirkulární ekonomiky

Myslete globálně, nakupujte cirkulární produkty a podpořte tím udržitelný rozvoj

Aktuálně u nás vybíráte z těchto kategorií

Plastové paletyStabilplastikZjisti více
Příkopové tvarovkyStabilplastikZjisti více
Mobilní svodidlaStabilplastikZjisti více

Proč cirkulární produkty?

Cirkulární výrobek nemusí nutně znamenat jen výrobek z recyklovaných materiálů nebo opravený výrobek. Cirkulární výrobek může být i nový výrobek při kterém jeho výrobci mysleli až za konec prvního životního cyklu výrobku a zároveň navrhli efektivní zajištění druhého života produktu, přestavením nebo opravou produktu.

Chytré nápady

Rozšiřujeme náš sortiment o skvělé nápady z cirkulární ekonomiky. Přinášíme vám produkty, které vznikli znovu použitím po ukončení jejich životního cyklu.

Jsme tu pro vás

Neváhejte se na nás obrátit s otázkami ohledně našich produktů, nebo s nápady na produkty, které byste rádi v našem eshopu viděli.

Způsoby platby

Momentálné je na naśem eshopu moźné platit bankovním převodem. Na dalśích platebních metodách usilovně pracujeme.

Plastové palety

Přepravní palety a svodidla z naší nabídky jsou vyráběny na základě více než dvacetiletých zkušeností a poskytují řadu výhod. Všechny nabízené výrobky jsou vyrobeny z recyklovaného směsného plastu a jsou tedy cenově výhodnější než produkty z „čistého“ plastu.

Populární produkty

Značky v našem eshopu

Vybíráme pro Vás značky a produkty splňující principy cirkulární ekonomiky. Seznam firem, kterých výrobky u nás najdete neustále rozšiřujeme. Chcete vaše výrobky splňující principy cirkulární ekonomiky prodávat v našem eshopu? Napište nám!

Vrácení zboží do 30 dnů

Nepoužité zboží v původních obalech

Záruka na zboží

12 měsíců pro firemní zákazníky